Astropayal Kartların Kullanım Süreleri Nasıldır?

 
Günümüzde alışveriş sanal ortama yönelmiş ve neredeyse alışverişlerin yüzde 60 civarı internet üzerinden yapılmaktadır. İnternet alışverişlerinde tüketicilerin en büyük korkusu firmaların güvenli olup olmamasıdır. İnternet alışverişlerini güvenli hale gelmesi için astropay kart son zamanlarda en çok tercih edilen bir sistemdir.
 

 Astropay Kartın Avantajı Nedir?

 
 Astropay kart internet alışverişleri için tasarlanmış ön ödemeli bir kart sistemi olup, tüketiciyi tamamen güvence altına almaktadır. Kredi kartı ebatlarında tasarlanan güvenilir astropayal kartların farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Tek kullanımlık olarak tasarlanan yani ödeme yapıldıktan sonra özelliğini kaybeden güvenilir astropay al kartlar bu yönü ile tüketiciyi rahatlatmaktadır.
 

 Astropay Kart Hangi Para Biriminde Bulunmaktadır?

 
 Astropay kartlar dünyanın birçok ülkesinde geçerliliği bulunmaktadır. Dolar, Euro başta olmak üzere farklı değer kurları üzerinde çeşitleri bulunmaktadır. Astropay kartlar sanal bir kart sistemi olduğu için yapılan alışveriş sonuçlandığında ödeme aktarma yapılır ve kart kullanılabilirliğini yitirmektedir.
 

 Astropay Kartlar Şifreli Midir?

 
 Astropay kart 16 haneli rakamlarla tasarlanmış bir karttır. Her kart farklı rakamlarla dizayn edildiği için kullanım bittiğinde kart otomatik olarak kendini iptal etmektedir. Yani astropay kartlar sürekli olarak yenilenmekte ve her alışverişte yeni bir astropay alınması gerekmektedir.