Koşulsuz Kimlik Güvenliği

Sanal ortamlarda yapılan alışverişlerde kimlik bilgilerinin çalınması sıklıkla rastlanmaktadır. Maalesef sanal ortamdaki dolandırıcılıklar her geçen gün artmaktadır. Oyun, bahis, e-ticaret sitelerinde alışveriş yaparken güvende hissetmek önemlidir.
            
 Sanal bir kart olan güvenilir astropay al ile kimlik bilgileriniz koşulsuz gizlilik sağlamaktadır. Alışverişlerde sanal kart kullanmak güvenliğinizi arttırır.
 

 Gizlilik ve Güvenlik

 
 Sanal kart tek kullanımlıktır. Satın alma sırasında verilen 16 haneli kodla alışveriş yapılmaktadır. Kodlar karta özeldir ve hiçbiri benzerlik göstermez. Alışveriş sonlandığında sanal kart geçerliliğini yitirmektedir. Aynı kart numarası kopyalanmış dahi olsa geçerliliği yoktur.
 Sanal ortamda kaliteli, hızlı ve güvenli alışveriş için güvenilir astropayal kullanımı önerilmektedir. Sanal kartla ödeme yaptığınızda kimlik ve kart bilgileriniz olmadan alışveriş tamamlanmaktadır. Hiç bir şekilde kimlik bilgilerinize ulaşılma şansı kalmaz. Bu sayede kredi kartı ve kimlik bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmamaktadır.
 
 Dünya çapında birçok firmayla anlaşması olan astropay kart 7/24 destek hattıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında destek hattı sayesinde kısa sürede sorun giderilmektedir. Sanal kart kullanımı size hızlı ve güvenli alışverişin kapılarını açmaktadır.