Sanal Kartla Güvenli Alışveriş

Online alışveriş için en güvenilir ödeme yöntemidir. Sanal bir kart olmakla birlikte ön ödeme yöntemi ile kullanılmaktadır. Sadece online alışverişlerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanımı kolaydır. Sadece pin kodu kullanılarak ödeme yapılmaktadır. Onay mesajı gerektirmez. Hızlı kullanım sunar.
 

 Neden Güvenlidir?

 
 Öncelikle alışveriş sırasında ödeme astropay kart ile yapıldığında hiç bir kişisel bilgi vermek gerekmemektedir. Banka aracılığı olmadığından hesap bilgisi yoktur. Bu şekilde herhangi bir kimlik dolandırıcılığı, kart kopyalama yapılamaz. Güvenlik açısından sanal kart tek kullanımlık olarak hizmet vermektedir. Kullanımdan sonra güvenilir astropayal iptal olur. Bu şekilde sanal kartın kopyalanması, bilgilerin çalınması ortadan kalkar. Alışverişte güvenilir astropay al kullanımı ile tüm bu riskler ortadan kalmış olmaktadır.
                         
 Ayrıca bütçe dostudur. Banka kartlarında bulunan aidat gibi ek masraflar, komisyonlar yoktur. Sanal karta sahip olmak oldukça kolay bir işlemdir. Farklı bakiyeler de ihtiyaç dahilinde sanal kart bulunmaktadır. Geçerlilik süresi bir yıldır. Bu süre içinde kullanılabilmektedir. Alışveriş sonrasında artan bakiye bozdurularak geri iadesi alınabilmektedir. Banka kartı olmadan online alışveriş yapma imkanı sunan güvenli ve avantajlı bir ödeme seçeneğidir.